влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Регионалы выдвигают и побеждают

Только что закончились выборы в депутаты городского совета на округе №8 (район ж/д вокзала), состоящем из  двух участков с комиссиями в школе №15.

Избирательные комиссии подсчитали голоса, упаковали бюллетени и повезли их в городскую избирательную комиссию.

Мы присутствовали на участках во время голосования и подсчета голосов.

Вот записанные нами на участках результаты:

Участок № 15013 — из 1195 избирателей пришли 185 человек

Ясичев Дмитрий (от ПР) — 73,

Оболенцев Евгений (КПУ) — 41

Волков Алексей («Фронт Змін») — 35

Меланченко Александр (от ВО «Батьківщина») — 28

Против всех — 6, недействительных — 2

=======================================================

Участок № 15014 — из 1992 избирателей пришли 270 человек

Ясичев Дмитрий (от ПР) — 98,

Волков Алексей («Фронт Змін») — 75

Оболенцев Евгений (КПУ) — 55

Меланченко Александр (от ВО «Батьківщина») — 29

Против всех — 6, недействительных — 7

================================================

Грубых нарушений во время выборов замечено не было. Но были подозрительные моменты — подвыпивший мужик пришел на участок и стал выяснять кто ему дал бутылку водки, чтобы проголосовать за этого благодетеля, какие-то люди самостоятельно занимались подвозом людей на участки, голосование на дому было практически все за представителя ПР, причем к одному из записавшихся выездная бригада комиссии поехала аж на другой конец города, в конце голосования пришла группа молодых людей из 5 человек, попытавшихся проголосовать, но после их фотографирования к столу с бюллетенями подошел только один, но, как оказалось, он прописан не на этом округет, после чего группа быстро скрылась.

http://konstantinovka.com.ua

 

Официальные результаты
Выборцев 3361
Проголосоволо 455 (13,53%)
Волков(ФЗ) 110 (24,17%)
Меланченко(БЮТ) 57 (12,53%)
Оболенцев(КПУ) 96 (21,1%)
Ясичев(ПР) 171 (37,58%)
Не за кого 12 (2,63%)
Испорченные 9 (1,98%)

Відродження громадських ініціатив в селах та малих містах України

27-30 березня 2012 року на базі Івано-Франківського громадського центру «Ділові ініціативи» та за фінансової підтримки міжнародного фонду «Відродження» відбувалися семінари-обміни у рамках проекту «Відродження громадських ініціатив в селах та малих містах України». Програма даного заходу включала чотири семінари, що відбувалися в різних населених пунктах Прикарпаття за участі представників територіальних громад та лідерів громадських організацій із Автономної Республіки Крим, Східного, Центрального та Західного регіонів України.

Мета проекту – поширення успішного досвіду громадської діяльності та практики самоорганізації в малих громадах.

Знаменно, що першим зустрічав гостей Старий Лисець Тисменицького району. Керівники та активісти села поділилися з учасниками семінару практичним досвідом. У даному контексті слід відзначити успішну презентацію старолисецького потенціалу (будинок культури, школа, дитячий садок, ЖКГ, ФАП, футбольна команда, газета). Учасників семінару привітали заступник голови районної державної адміністрації Володимир Дутчак, заступник голови районної ради Руслан Фармус, сільський голова Старого Лисця Анатолій Лущак.

Наступного дна презентували свій соціально-економічний потенціал села Старуня, Татарів, Яблуниця та місто Яремче.

Завершальні семінари-обміни відбулися в обласному центрі, де на розгляд учасників було винесено актуальні питання з розвитку та перспектив місцевого самоврядування, зокрема: «Теорія стратегічного менеджменту. Карта проблемних зон малих населених пунктів», «Самоорганізація в малих громадах. Взаємодія з органами місцевого самоврядування», «Стратегічний розвиток сіл та малих міст України», «Розробка стратегій для малих населених пунктів», «Передача досвіду щодо програм розвитку населених пунктів Івано-Франківщини».

«Такі заходи мають велике практичне значення, оскільки сприяють не лише обміну досвідом, а й зближенню, консолідації регіонів України. » — висловив свою думку учасник семінару та голова ЛОМГО   «ФЕРУМ»  Іван Жеведь

Громадські активісти жаліються на переслідування і погрози

Поки «закон про мирні зібрання» готують до другого читання, активісти під стінами МВС намагаються відстояти права керівника проекту «Дорожній контроль» Ростислава Шапошнікова.

24 березня четверо невідомих викрали його біля власного будинку, відвезли у ліс і сильно побили. Сам Ростислав розповів, чоловіки зізналися, що діють на замовлення. Активіст певний — це представники міліції, оскільки він з 2008 року займався викриттям порушень у ДАІ та спецпідрозділі «Кобра».

«Цивільна людина якихось претензій до дорожнього контролю фізично мати не може, ми навпаки допомагаємо звичайним людям захиститися від тих злочинів, які вчиняються, тому побити мене, замовити і так далі міг би тільки співробітник міліції, ні в кого іншого немає мотиву», — вважає керівник проекту «Дорожній контроль» Ростислав Шапошніков.

За його словами, він та його колеги неодноразово отримували погрози на своїй інтернет-сторінці.

«В Інтернеті дуже багато загроз в анонімних коментарях, що Вас вб’ють, заріжуть і так далі. Як то з робочих комп’ютерів департаменту Державтоінспекції, ми по IP-адресі подивилися — є стаття, де вони прямо написали анонімно в коментарях, що скоро вас знищать, ваші машини попалять, вас поб’ють», — розповів керівник проекту «Дорожній контроль» Ростислав Шапошніков.
У Луганську також наїжджають
Ще один приклад з одним із активістів руху «Чесно» на Луганщині. Іван Жеведь розповів, як міліціонери йому погрожували розправою.

«Вивезли мене за місто, там обшукали. У мене була з собою листівка проти Януковича, на що вони мені сказали: зараз візьмемо тебе в штаб Партії регіонів, там застосуємо насильні дії. Сміялися, знущалися».
— активіст Іван Жеведь

«У підсумку, вистрелив поруч з лівою ногою, скинули речі і поїхали», — продовжив громадський активіст Іван Жеведь.
Міліція обіцяє розібратись
У МВС обіцяють разом із Генпрокуратурою розібратися у всіх випадках та покарати винних.

«Міністр внутрішніх справ казав, що людина, передусім, він говорив про необхідність модернізації нашої системи МВС, звичайно, в лавах міліції можуть бути ті, які порушують закон, і тому, якщо такі повідомлення, заяви лунають, звичайно, треба звертатися або напряму до міністра або нашої Служби внутрішньої безпеки, до прокуратури, і ті люди, які ганьблять ім’я правоохоронця, вони будуть покарані за нашим законодавством”, — запевнив речник МВС Володимир Поліщук.
Звинуватити міліціонера — проблематично
Втім звинуватити міліціонера у порушенні прав громадян в Україні практично нереально, кажуть правозахисники. Організатори акції «Готуй намет навесні», яких 22 квітня минулого року розігнав «Беркут», і досі чекають на свої намети. Їх забрала міліція. У МВС порушень у діях підлеглих не побачили.

«Одразу після акції була написана заява, де були також вказані конкретними активістами, яким були нанесені, так би мовити, пошкодження їхнього майна, зокрема, одягу, взуття, мобільних телефонів, але, на жаль, так трапилося, що реакції на ту заяву жодної немає і ми змушені були прийти сюди», — розповів голова молодіжної кампанії «Вставай» Іван Крулько.
Тиснуть на шахтарів
Не хоче мати діла із правоохоронними органами і герой документального фільму про дитячу працю у копанках «Шахта №8″ Юрій Сіканов. Після зйомок хлопця «затягали» на допити.

«У мене після цього були проблеми, але надалі мені ніяких проблем і не треба, тому те, що стосується шахт, можете і не питати”, — сказав герой фільму «Шахта №8″ Юрій Сіканов.
Змушені просити притулок
Розчаровані громадською діяльністю в Україні деякі активісти не витримують тиску. Політичного притулку в Чехії цього тижня попросив активіст «Податкового майдану» Сергій Костаков.

Після 7 місяців у СІЗО начебто за псування бруківки на Майдані і понад рік судової тяганини Сергій вирішив поїхати з України. У листуванні з редакцією каналу “24” розповів — вирішив тікати після дзвінків з погрозами, що його вже чекають в тюрмі.

Таких грубих порушень прав громадян в Україні десятки, розповідає правозахисник Аркадій Бущенко. Каже, залякують усіх: і активістів «Податкового майдану», і чорнобильців з афганцями, і студентів. Найкоротший шлях до отримання погроз — громадянська активність.

«Дуже різноманітні заходи — від порушення кримінальних справ за якимись вигаданими підставами до звільнення, подання позовів, позбавлення пільг і таке інше — використовуються дуже різноманітні інструменти для того, щоб чинити тиск».
— голова Української Гельсінської спілки з прав людини Аркадій Бущенко

_____________________________
Загалом, за даними Української Гельсінської спілки, кількість порушень проти громадських активістів за минулі два роки зросла у рази.

Втім, як і кількість мітингів. Лише минулого року країною прокотилося 172 тисячі акцій протесту. І це при тому, що у 90% випадків, якщо органи влади подають позов про заборону зібрання, суди їх задовільняють.

http://24tv.ua/

Набор на программу международных стажировок от AIESEC в мае-июне продолжается!

Как Вы считаете, что будет выделять Ваше резюме во время трудоустройства в глазах работодателя? Высшее образование? Знание иностранных языков? Эти критерии являются обязательными, но не дают преимуществ. Для современных компаний важны: умение работать в команде, особенно международной, и профессиональный опыт, особенно в другой стране. Организация AIESEC предлагает международные возможности для Вашего развития. Набор на международную программу стажировок AIESEC в мае-июне продолжается!

Конечный срок подачи заявки на участие в программе международных стажировок – 8 апреля 2012.

Bright Young Trainer – международный социальный проект от AIESEC Украина, где Вы можете себя попробовать в качестве тренера в таких странах, как Бразилия, Венгрия, Индия, Турция, Польша.

Вы будете проводить тренинги на разную тематику для школьников или студентов в выбранной Вами стране. Начало стажировки: май-июнь.

Educate the World – международный проект от AIESEC в Украине, где Вы можете пройти профессиональную стажировку как учитель английского языка в таких странах, как Индия, Турция, Польша.

Аппликационная форма: ua.join-aiesec.com.

Детальнее: http://www.lg.aiesec.org.ua

Студентів з усієї України МАМА покликала захистити своїх колег

У вівторок, 27 березня, по всій Україні відбулася акція «Міліція – досить клеїти молодь!». Вона мала на меті привернути увагу громадськості до херсонських студентів, яких правоохоронці переслідують через те, що вони розклеювали листівки із «неправдивими чутками» про Президента України Віктора Януковича.

У столиці захід розпочався близько першої години дня: кількадесят студентів та молодіжних громадських діячів почали розклеювати в районі станцій метро «Університет» такі самі листівки, що й хлопці з Херсона, яких за таку діяльність намагалися притягти спершу до кримінальної, а потому – до адміністративної відповідальності. На листівці зображено Президента України Віктора Януковича і підписано словами, що перефразовують відому радянську пісню: «Широка страна моя родная, много в ней лесов, полей и рек, я другой такой страны не знаю, президент которой бывший зек».

Акцію на підтримку студентів з Херсона провела так звана МАМА – система колективної безпеки молоді від політичних переслідувань, створена за ініціативою молодіжних громадських організацій та рухів. До неї, зокрема, входять такі ініціативи, як ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», ВМГО «Дебатна академія», ВМГО «Фундація регіональних ініціатив», громадянський рух «Відсіч» та інші.

За словами учасників акції, не надто важливим є те, що написано на листівках – значно важливіший сам факт репресій проти вільного висловлення власної думки.

«Зміст листівки – це не головне. Головне – подолати страх серед молоді, коли за активний прояв своєї позиції відбувається необґрунтоване переслідування, коли намагаються покарати лише за публічне оголошення своєї думки», — відзначив віце-президент ВМГО «Дебатна академія» Назарій Боярський.

Учасники заходу наголошують, що право на свободу слова є невід’ємним правом кожної людини. Вони переконують, що вийшли на демонстрацію, щоби молодь усвідомила: у разі потреби за неї вступиться МАМА.

«Студенти та молодь узагалі мусить розуміти свої права, мусить відстоювати їх. А у випадку різних неприємностей, як, наприклад, у Херсоні, МАМА не лишиться осторонь їхніх проблем», — підкреслив член «Фундації регіональних ініціатив» Віталій Кічкірук.

«Наша сьогоднішня акція – це попередження міліції та взагалі нинішній владі. Якщо студентів будуть переслідувати і далі – заклеїмо цими листівками всю Україну. Ми чітко знаємо, чого варті розмови владоможців про «демократію», особливо на тлі останніх подій. Наша ж мета – донести до кожного студента, що без його активної позиції змінити щось буде важко», — пояснює співкоординатор акції, член Молодіжного Націоналістичного Конгресу Сергій Пархоменко.

Поряд із Києвом, акція відбулася також у Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Києві, Луганську, Львові, Миколаєві, Котовську, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Харкові, Чернівцях, Мукачевому, Ужгороді, Севастополі та Хмельницькому.

 

 

 

 

 

 

Додаткова інформація:

 

МАМА — це система колективної безпеки молоді від політичних переслідувань, створена за ініціативою молодіжних громадських організацій та рухів. На даний момент готовність до роботи у системі «МАМА» задекларували: ВМГО «Українська асоціація студентського самоврядування»; ВМГО «Дебатна Академія»; МПО ХОГО «Молодіжна правозахисна група – Харків»; Громадянський рух «Відсіч»; ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив»; ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес»; ГО «Центр Громадянських Свобод».

МАМА  захищає членів молодіжних громадських організацій, активістів молодіжних неформальних об’єднань, студентів від політичних переслідувань у правовий (притягнення до різного виду відповідальності) та неправовий (залякування, тиск, профілактичні бесіди) способи з боку представників державної влади, органів місцевого самоврядування, адміністрацій навчальних заходів, тощо, якщо ці переслідування викликані діями переслідуваної особи із захисту прав, свобод і законних інтересів.

 

Про справу херсонських студентів:

02 березня у ЗМІ з’явилась інформація про затримання двох студентів четвертого і п’ятого курсів Херсонського національного технічного університету. Їх затримали за розклеювання «антипрезидентських листівок» на вулицях міста. Саме ці листівки на думку правоохоронців «в грубій і образливій формі висміюють главу держави».

Дніпровський райвідділ міліції Херсона порушив проти студентів кримінальну справу за частиною 2 статті 296 КК України (групове хуліганство). Також з них було взято як запобіжний захід підписки про невиїзд. Крім того, пізніше в гуртожиток, де проживають студенти, прибули співробітники Служби безпеки України. Сусіди затриманих повідомили, що шукали копіювальну техніку.

За наявною інформацією, студенти просто скачали на одному із сайтів зразки листівок, надрукували два десятки екземплярів на своєму принтері, і вирішили їх розклеїти.

За словами ректора їх ВНЗ Юрія Бардачева, студентам загрожує відрахування в разі прийняття судом рішення про протиправність їх дій. Студенти також повідомляють, що їх попросили не розповсюджуватися про інцидент.

Під тиском громадськості кримінальну справу проти студентів було закрито у зв’язку з відсутністю у їх діянні ознак складу злочину.

Проте наразі вирішується питання про притягнення цих студентів до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 1731 «Поширювання неправдивих чуток». За даною статтею передбачено наступне покарання: накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти процентів заробітку.

В Києві відбувся Форум українських справ

24 березня в Культурно-мистецькому центрі НАУКМа відбувся Форум українських справ, на який прибуло декілька десятків делегатів від низки громадських організацій з усіх регіонів України. Захід було організовано з метою координації зусиль для реалізації культурних, соціальних, політичних прав українського суспільства.

Форум було організовано ВГО “Українська справа”, Українською Всесвітньою Координаційною Радою, Світовим Конгресом Українців та Національним університетом “Києво-Могилянська Академія”.

 

Заходу передувала молитва, яку провели представники Української автокефальної та Української греко-католицької церков. Святійші отці також зачитали привітання від Архієпископа Полтавського і Харківського Ігоря (Ісіченка) та Митрополита УГКЦ Святослава.

 

Далі вітальні слова виголосили організатори форуму. Так, голова ГПО «Українська справа» Тарас Рондзістий побажав, щоб всі ті маленькі справи, які ми робимо щодня, злилися в одну річку і спільно працювали на користь України та нації.

 

Генеральний секретар СКУ, Голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Стефан Романів у привітанні від Світового Конгресу Українців зазначив, що бути учасником спільного руху – це не лише привілей, але й обов’язок.

 

«Не залишайтеся на позиції, що проблему хтось вирішить за вас, беріть відповідальність на себе! Бо ж казав свого часу Євген Коновалець: ми можемо бути або творцем історії, або її жертвою!», — наголосив С.Романів.

 

Також з вітанням до учасників заходу звернулись Михайло Ратушний, голова УВКР, та Тетяна Ярошенко, віце-президент Могилянки.

 

Після відкриття відбулася презентація цілей, завдань та методів дій «Української справи», яке провів заступник голови об’єднання Олексій Кляшторний.

Сам форум складався з трьох секцій, під час кожної з яких презентували ряд проектів – просвітницько-виховних, економічних та політичних. У презентаціях брали участь відомі громадські діячі, науковці, письменники — Є Гірник, Я.Файзулін, А.Грива, В.Степанишин, С.Пантюк, С.Архіпчук, В.Вятрович, Д.Капранов, В.Кириченко, В.Гонський, П.Маковський, С.Іванченко, І.Саган, Б.Кушнірук, А.Новак, В.Куйбіда, В.Панченко, П.Жовніренко, О.Вітвіцький, С.Неділько, О.Палій.

Учасники форуму обговорили культурно-мистецькі заходи, такі, як фестиваль «Сурми звитяги», вишкільно-виховні – гру «Джура», економічні —  “Стрийську кооперативну ініціативу” та багато інших. Не оминули своєю увагою й питання виборів. Так, перед делегатами форуму було презентовано кампанію  “Український вибір – 2012” та розказано про рух «Чесно».

Також на тему виборів виступив спеціально запрошений на захід лідер громадянської ініціативи «Оновлення країни» Валентин Наливайченко.

Він зазначив, що опозиція має діяти спільно і в інтересах народу, а не в інтересах великих партій та їх лідерів.

 

«Кандидати від опозиції мають визначитись під час народних праймеріз, основні опозиційні сили мають поступитися своїми амбіціями і підтримати того кандидата, якого запропонує народ!», — зазначив лідер ОК.

 

Підбиваючи підсумки форуму, його організатори відзначили, що вже давно настав час активних дій. «Коли в своєму домі пожежа, то її треба гасити, бо тікати нема куди», – такими словами можна означити основний меседж, який, за задумом організаторів, має спонукати громадськість творити українську справу.

 

 

Сергій Багряний, УІС

DSCN8905.JPG
DSCN9062.JPG

Політики знову піаряться на студентських акціях протесту

Співорганізатори вчорашньої всеукраїнської студентської правозахисної
акції «Міліція — досить клеїти молодь!» заявляють, що політична партія
ВО «Свобода» не має жодного стосунку до даної акції.

Про це заявив заступник голови Всеукраїнської молодіжної організації
«Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ) Михайло Лебедь, зауваживши, що
«типовою передвиборчою брехнею» є розміщення повідомлення на
офіційному сайті партії про, буцім-то, організаційну участь ВО
«Свободи» у акції «Міліція — досить клеїти молодь!» у місті Рівне.

«Політики вже не вперше намагаються пропіаритися на акціях, які
організовують студентські та молодіжні організації. Надто люблять
користатися чужою працею та надто прагнуть потрапити у
парламент-2012,» — сказав Михайло Лебедь. — «Зокрема, у 2010 році
після вбивства студента Ігоря Індила у київському райвідділку міліції
близько 20 членів ВО «Свобода» вже намагалися видати мітинг з 200
протестуючих студентів та суспільних активістів за свій. А у 2011 році
члени ВО «Свобода» взагалі були серед ініціаторів бійки зі студентами
під час акції проти реформ міністра освіти Дмитра Табачника».

Нагадуємо, що серія правозахисних акцій «Міліція — досить клеїти
молодь!» відбулися вчора на знак підтримки херсонських студентів, яких
правоохоронні органи переслідують через розклеювання листівок із
«неправдивими чутками» про Президента України Віктора Януковича. В цей
день акції синхронно відбудуться в таких містах: Вінниця,
Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Київ, Луганськ, Львів, Миколаїв,
Котовськ, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Чернівці, Мукачево,
Ужгород, Севастополь, Хмельницький, Херсон.

Акцію проводила МАМА — система колективної безпеки молоді від
політичних переслідувань, створена за ініціативою молодіжних
громадських організацій та рухів. На даний момент готовність до роботи
у системі «МАМА» задекларували: ВМГО «Українська асоціація
студентського самоврядування» (УАСС); ВМГО «Дебатна Академія»; МПО
ХОГО «Молодіжна правозахисна група — Харків» (МПГ-Харків);
Громадянський рух «Відсіч»; ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив»
(ФРІ); ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» (МНК); ГО «Центр
Громадянських Свобод» (ЦГС).

Про справу херсонських студентів:

02 березня у ЗМІ з’явилась інформація про затримання двох студентів
четвертого і п’ятого курсів Херсонського національного технічного
університету. Їх затримали за розклеювання «антипрезидентських
листівок» на вулицях міста. Саме ці листівки на думку правоохоронців
«в грубій і образливій формі висміюють главу держави».

Дніпровський райвідділ міліції Херсона порушив проти студентів
кримінальну справу за частиною 2 статті 296 КК України (групове
хуліганство). Також з них було взято як запобіжний захід підписки про
невиїзд. Крім того, пізніше в гуртожиток, де проживають студенти,
прибули співробітники Служби безпеки України. Сусіди затриманих
повідомили, що шукали копіювальну техніку.

За наявною інформацією, студенти просто скачали на одному із сайтів
зразки листівок, надрукували два десятки екземплярів на своєму
принтері, і вирішили їх розклеїти.

За словами ректора їх ВНЗ Юрія Бардачева, студентам загрожує
відрахування в разі прийняття судом рішення про протиправність їх дій.
Студенти також повідомляють, що їх попросили не розповсюджуватися про
інцидент.

Під тиском громадськості кримінальну справу проти студентів було
закрито у зв’язку з відсутністю у їх діянні ознак складу злочину.

Проте наразі вирішується питання про притягнення цих студентів до
адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 1731 «Поширювання
неправдивих чуток». За даною статтею передбачено наступне покарання:
накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного
місяця з відрахуванням двадцяти процентів заробітку.

За додатковою інформацією звертайтесь до Сидорця Олексія, Координатора
системи МАМА в Рівненський області — 098-88-125-44

ДОВІДКОВО:
Всеукраїнська молодіжна громадська організація <<Фундація Регіональних
Ініціатив>> (Ф%D

Поки Президент говорить про співпрацю з громадянським суспільством його підлеглі погрожують активістам розправою

Вчора на програмі «РесПубліка з Анною Безулик» зайшла мова про безпеку, честь і гідність людини. В цьому контексті Мирослав Попович зауважив, що в Конституції Німеччини стаття про людську гідність йде першою. У відповідь йому радник президента Марина Ставнійчук відповіла, що така стаття є і у нас, хоча й під третім номером. Втім, слова словами, а на ділах – наші доблесні кривоохоронці на таку дрібницю як Конституція, звісно ж, уваги не звертають.

Показовий приклад з одним із активістів руху ЧЕСНО на Луганщині. Хлопець мужній – спокійно і буденно розповідав нам в офісі як йому погрожували розправою. В будь-якій нормальній країні подібна ситуація викликала б шок і серйозний скандал з важкими наслідками для багатьох посадовців. У нас же справа скоріше за все буде тихо похована десь на рівні луганської прокуратури. І добре ще якщо самого постраждалого не зроблять винуватим – в Україні це модно.

Президент неодноразово публічно закликав повідомляти йому про факти порушення свобод громадян. Те, що ми чуємо на відео, – саме такий страшний факт. Але насправді жахливо те – що таких справ по всій країні сотні. На жаль, рух ЧЕСНО фізично не може відстежувати усі факти переслідування громадських активістів, але ми точно в змозі та неодмінно будемо виносити на загал факти порушень прав та свобод, а інколи навіть відверті погрози активістам, з якими ми спілкуємося щодня.

Брянка в «Битві розумів»

Члены Брянковского отделения ЛОДОО «Лугари», учащиеся Брянковской специализированной школы №1 приняли участие в областной телевизионной игре эрудитов «Битва розумів», которую проводит Луганское областное телевидение. В концертном холле Coloseum г.Луганска учащиеся достойно представили наш город в игре с представителями – ученической молодежью     Марковского района и гостями телепроекта. Команда юных эрудитов г.Брянки (руководитель А.Н. Колесникова) неоднократно занимает призовые места в региональных интеллектуальных играх. В «Битві  розумів» наша команда прошла в полуфинал и награждены билетами в Ледовый каток «Пингвин».

Музыкальную поддержку команде осуществляли начинающие, но очень зажигающие артисты из вокальной группы «Веселые горошины» (руководитель Яненко Л.А.).

 

Никита Петров

лидер Брянковского отделения ЛОДОО «Лугари»

Работа инициативной молодежи

20 марта на базе Брянковского дома детского и юношеского творчества состоялось заседание творческой группы «Инициативная молодежь». Целью встречи являлось способствование активизации молодежи в процессе принятия решения. Организаторами и инициаторами творческой группы выступили члены Брянковского отделения ЛОДОО «Лугари», а также приняли участие участники проекта «Студенты для органов местного самоуправления».

Во время заседания были рассмотрены результаты социального исследования «Лидер глазами учащихся», о которых проинформировал лидер Брянковского отделения ЛОДОО «Лугари» — Никита Петров, ключевые аспекты «социальной пассивности» в процессе принятия решений. Участники творческой группы рассмотрели перспективные шаги активизации молодежи в рамках осуществления молодежной политики в городе.

Никита Петров

лидер Брянковского отделения ЛОДОО Лугари