![ВЖЕЕ](http://molod-news.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/VZHEE.jpg)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9a/1/16/1f37f.png)
Це кінострічка про епоху молодості Скрябіна: 90-ті роки, картатий кричущий стиль та романтичні сподівання молоді. В її основі — пригоди музиканта-початківця Кузьми, який за три дні до запланованого концерту вирушив зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді», щоб обміняти автівку на омріяний «Мерседес».
Головного героя зіграв Іван Бліндар — актор Івано-Франківського драмтеатру.
«Мій герой має щире, добре серце та загострене відчуття справедливості. Кузьма потрапляє в млин 90-х років, намагається втілити свою мрію та не піддатися поганим умовам», — розповідає актор.