8 березня 2025 року співачка KOLA повертається на сцену Палацу Спорту з ще одним великим концертом, який стане справжнім святом музики, емоцій та єдності. Після успішного виступу минулого року, співачка знову збере своїх шанувальників, щоб подарувати їм вечір, який залишиться в пам’яті надовго.
На глядачів чекатимуть улюблені хіти «Чи разом?», «Титанік», «Біля серця», виступи зіркових гостей, нові треки, а також незабутня атмосфера, що огортає та дає можливість відчути себе частиною великої музикальної родини, що разом долає труднощі й святкує миті радості.
Для KOLA музика — це більше, ніж просто звуки. Це спосіб доторкнутися до сердець людей, підтримати і надихнути.
«Моя музика — це частина мене. Вона проста, відкрита, і саме тому, напевно, так легко з нею знаходять спільну мову. Коли ми зустрічаємося на концертах, я відчуваю, що ми всі — одна велика родина. Це наші миті разом. Тому вже 8 березня я чекаю кожного, щоб знову побути разом та відчути цей особливий момент», — каже KOLA.
Особливо важливою частиною концерту стане благодійна ініціатива. Співачка разом з ПриватБанком запускає «Конверт» на новий великий збір, спрямований зібрати кошти на прицільну евакуацію для Superhumans Center.
Не пропустіть цей вечір, який стане справжнім святом музики та підтримки. Дозвольте собі поринути у магію об’єднаності та любові у ці непрості часи!