влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Сімейна комедія «ВЕЛИКА ПРОГУЛЯНКА» виходіть в національний прокат

Із 24 лютого у кінопрокат виходить сімейна комедія «Велика Прогулянка» режисера Олега Зборовського. Автори фільму запрошують представників ЗМІ на прем’єру стрічки, яка відбудеться 23 лютого о 19:00, у кінотеатрі »Оскар» (ТРЦ Gulliver, Спортивна площа, 1а). Акредитація – за лінком.

Сюжет комедії «Велика Прогулянка» розгортається навколо двох абсолютно різних сімей: працівників культури Драгоманових та районних бізнесменів Наливайченків. Теплими весняними вихідними вони вирішують традиційно вибратися «на шашлики» – доля зводить їх на одній галявині, котру кожна з сімей вважає «своєю». Між ними розпалюється суперечка, яка переростає у гротескну «війну» за місце під мангал. Несподівано з’являється і третій претендент – утікач-корупціонер, що сховав свої гроші на цій же галявині та бере молодших дітей наших сімей у заручники – він вимагає повернути гроші, які зникли зі схованки. Пригоди, хитрощі та протистояння, несподівані гості та шалені гроші, різні погляди не тільки на рецепт маринаду до шашлику, а й на «як правильно жити». Ця історія про те, що якими б різними ми не були і як би не сварились, та перед обличчям спільної загрози ми завжди – єдина потужна сила.

 

Велика прогулянка 2
Велика прогулянка 3
Велика прогулянка 4
Велика прогулянка 5
Велика прогулянка 6

Велика прогулянка 2
Велика прогулянка 3
Велика прогулянка 4
Велика прогулянка 5
Велика прогулянка 6

 

Режисер фільму – Олег Зборовський. Автори сценарію – Артур Лерман, В’ячеслав Островцев, Гарік Бірча.Продюсери фільму – Ірина Костюк, Вікторія Корогод, Надія Коротушка, Наталя Стрибук. У ролях: Юрій Ткач, Олена Кравець, Андрій Ісаєнко, Ірина Гатун, Михайло Жонін, Олексій Завгородній/Позитив, Ілля Паладін, Марго Крупіна-Біньковська, Вероніка Лук’яненко, Алекс Березовський, Валерій Швець, Владислав Писаренко.

Зіркові камео: VERKA SERDUCHKA, мама & band, Андрій Пятов, Євген Коноплянка.

Виробництво – FILM.UA за підтримки Держкіно.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий