влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Розпочався другий етап зйомок фільму Тоні Ноябрьової «Ти мене любиш?»

На початку лютого стартував другий етап знімального періоду повнометражного фільму Тоні Ноябрьової “Ти мене любиш?”. Творча команда стрічки запросила на знімальний майданчик представників ЗМІ та розповіла про роботу над фільмом.

8 лютого,в приміщенні Будинку Кіно, відбувся пресдень за участі представників команди фільму “Ти мене любиш?”, що створюється компанією Family Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Українського культурного фонду. Партнер зйомок – торгова марка «Моршинська». 

Подія пройшла на одній із багатьох локацій знімального процесу стрічки, а саме в знаковому для київських кінематографістів приміщенні бару «Вавілон» Будинку Кіно. Автентичність інтер’єру бару в поєднанні із зусиллями художників-постановників фільму до деталей відтворила атмосферу столичних ресторанів початку 90-х.

Стрічку представили режисер та автор сценарію Тоня Ноябрьова, продюсер Анастасія Буковська, виконавці головних ролей Каріна Хімчук та Андрій Шабанов. Вони розповіли про епоху, яку побачать глядачі, її героїв, закладені меседжі та подальші плани.

Розпочала спілкування режисер та автор сценарію Тоня Ноябрьова:

«Фільм «Ти мене любиш?» — це частково моя особиста історія, а частково рефлексія і моє бачення 90-х років. Адже в цей період я дорослішала і формувалася як особистість та жінка. Сьогодні ця тема актуальна, адже виросло ціле покоління режисерів, готових подивитися назад та розповісти про роки, в які закладалася їхня творча свідомість. 

Я вважаю, що кожен режисер «авторського» кіно знімає про себе та з себе, намагається говорити з глядачем про яскраві або переламні моменти власного життя. Тому 90-ті роки – злам епохи, коли закінчився один час і миттєво почалася нова реальність – це і є бекграунд нашого фільму. Але це тільки тло, а не сама історія. Події фільму могли відбутися у будь-який переламний час, адже період змін – це завжди яскравий, мальовничий та цікавий час. Саме таку тему хочеться відображати в кінематографі і захоплювати нею глядача.

Щодо сценарію – певні події справді відбувалися зі мною, але це не автобіографічна стрічка. Ви не побачите «кілька днів з життя Тоні Ноябрьової». Дещо було взято з мого життя, щось з життя моїх знайомих, про дещо я дізнавалася просто як сторонній свідок. Але ми розвивали історію спільно з творчою командою фільму, яка складається з моїх однодумців, друзів та співавторів.» 

За словами режисерки це історія, яка торкнеться усіх: і молодих людей, які побачать історію про своїх батьків та про себе, і більш дорослого покоління. Адже усіх цікавить тема кохання, пошуку себе, свого оточення.  Це теми, які актуальні в наш час та зрозумілі будь-якою мовою.

Спільно з Тонею ми реалізували багато комерційних проектів. Ми розуміємо одне одного, відчуваємо і добре пам’ятаємо епоху, про яку йдеться у фільмі. Саме тому наша компанія Family Production вирішила долучитися до цього масштабного проекту. Здається, що 90-й рік – це десь близько і можна легко перенести цей настрій на екран. Але минуло більше тридцяти років і ми маємо справу зі справжнім історичним фільмом. Кожен актор в кадрі одягнений у спеціально підібрані костюми, більшість з яких автентичні, кожна деталь реквізиту – це ретельно підібрані речі, які художники приносили з власних дач, або полювали за ними на «блошках». Для глядача цей фільм буде вікном у власне минуле, або молодість своїх батьків. Та головне – це буде захоплююча драма про сімейні стосунки на тлі зламу епохи. Проект реалізується за фінансової підтримки Держкіно України. До знімальної групи увійшли представники Литви, Грузії, Білорусі, що надає проекту міжнародний характер.» — зазначила продюсер фільму Анастасія Буковська.

Про свої враження від роботи на майдинчику поділился Каріна Хімчук – виконавиця ролі Кіри – головної героїні фільму:

«Я не вживаюся в роль. Я заходжу на локацію і стаю Кірою. Я – це Кіра, мені не треба налаштовуватися, я дію, як вона. Персонаж, можливо не схожий, на справжню мене, але я можу думати як вона. Напевно, це результат довгих репетицій на яких кров’ю і потом ми йшли до потрібного результату. Режисер вимагає від мене все і навіть більше. Зараз, на зйомках мені легше працювати — ми отримуємо задоволення і робимо свою справу. Після зйомок я їду додому щаслива і задоволена результатом. Чого не можна було сказати про репетиції. Мені хотілося плакати і було важко знайти ті сторони мене, які хотіла побачити Тоня. Я хочу, щоб цей фільм подивилися якомога більше людей, але особливо його буде цікаво подивитися більш старшому поколінню, яке росло саме в цю епоху».

Каріна Хімчук також зазначила, що напевно, знайдуться хейтери, які будуть доводити, що такого не було в 90-ті, інші зможуть впізнати себе. Але це, на думку акторки, піде на користь фільму.

Зйомки другого етапу фільму триватимуть до кінця лютого в Києві. Монтаж фільму відбуватиметься в Грузії. На широкі кінотеатральні екрани стрічка вийде у 2023 році після завершення фестивальної історії фільму. Точна дата буде повідомлена згодом.

Стежити за новинами проєкту можна на офіційній сторінці у Instagram та сторінці Family Production у Facebook.

 ДОВІДКА ФІЛЬМУ:

Назва: «ТИ МЕНЕ ЛЮБИШ»

Жанр: сімейна драма

Виробництво: Family Production Studio (за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Українського культурного фонду)

Режисер-постановник, автор сценарію: Тоня Ноябрьова

Продюсери: Анастасія Буковська, Данило Каптюх

Ролі виконують: Карина Химчук, Максим Михайличенко, Наталія Лазебнікова, Олександр Жила, Андрій Шабанов, Дарія Білоцерковець, Євген Бушмакін, Дарія Палагнюк, Ольга Армасар, Василь Неволов, Андрій Гурін, Наталія Діброва та інші.

 Логлайн

Дівчина Кіра, що тільки вступила до театрального вишу, проживає своє дорослішання через розрив із сім’єю – її батьки несподівано для неї розлучаються після 20-и років ідеального, як їй здавалося, спільного життя. Кіра змушена подорослішати і прийняти нову реальність на тлі зламу старої імперії СРСР і народження нової держави України.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий