влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

7 березня відбулась Зум-конференція громадських об’єднань Хмельниччини на тему «Зелене майбутнє Хмельниччини»

На конференції обговорили погляд громадських об’єднань Хмельниччини на актуальні у сфері проблем екології регіону та України.

Організатором конференції виступила ГО «Центр захисту Хмельничан». У конференції прийняли участь громадські об’єднання Хмельницької області: ГО «Громадський екологічний нагляд», ГО «Екологія, соціальний захист та охорона здоров’я Поділля», ГО «Повітряні ворота Хмельниччини», Громадська спілка «Фонд розвитку хмельницького аеропорту»,  ГО «Громадська ініціатива дій (ГІД)», Громадська організація «ЦЕНТР РОЗВИТКУ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ ТА СПІВРОБІТНИЦТВА» ГО «ЦЕНТР ПІДТРИМКИ МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ», ГО «ПОСЛІДОВНИКИ ДАВИДА»

Дискусія була  присвячена таким темам – наукові дослідження про проблему та наслідки зміни клімату, огляд національної кліматоохоронної політика України, приклади ЄС у сфері зниження викидів парникових газів.

Також ГО «Громадський екологічний нагляд» зробили презентацію щодо можливих дій місцевої влади та екологічних організацій регіону  у сфері єкології.

ГО «Екологія, соціальний захист та охорона здоров’я Поділля», зробила презентацію  діяльністі Громадських  інспекторів  з охорони довкілля

Також було обговорення можливої взаємодії між організаціями та активістами, планування спільних дій та акцій, перейняття досвіду роботи в цій сфері.

Екологічні організації та активісти будуть мати змогу познайомитись один з одним та налагодити співпрацю

 

Зустріч відбувалась в рамках ініціативи ГО «Центр захисту Хмельничан» «Розвиток Хмельниччини через діалог інститутів громадського суспільства»

 

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий