влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Реванш Корнета: Кого ще з оточення Плотницького кинуть «на підвал»

«ЛНР» готуються арешти «депутатів ЛНР», які підтримали Плотницького та відзначилися неправильною позицією під час перевороту

Чищення анонсував «перший заступник генпрокурора ЛНР» Сергій Горенко: «З цим зараз ми розбираємося, ряд депутатів спливають. Щодо них будуть подання про позбавлення їх депутатської недоторканності, і в рамках розслідування кримінальної справи та матеріалів перевірки буде прийнято законне обґрунтоване рішення по цим депутатам, якщо їх причетність до протиправних діянь буде підтверджена».

Він спрогнозував, що розслідування закінчиться за день-два, максимум три.
«Зараз є матеріали дослідчої перевірки, і як вони будуть зібрані в повному обсязі перед порушенням кримінальної справи, і їх (депутатів) провина буде доведена, буде направлено лист до народної Ради», — розповів Власенко.

Сам заступник прокурора під час перевороту вчасно переметнувся на бік «силовиків» і тепер не без підстав розраховує зайняти вакантну посаду прокурора ЛНР». Прізвища «депутатів» Горенко не називає, але можна припустити про кого йде мова.

В першу чергу, арешт може торкнутися Віталія Морозова — одного з «активістів» Плотницького у протистоянні з Корнетом. На «відкритому засіданні Народної ради» він звинуватив Корнета в тому, що той зробив з «МВС» розплідник фашизму. Саме Морозов озвучив, що підлеглий Корнета – «начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків» Дмитро Захарченко – катував підозрюваних. А наприкінці листопада, у момент гострої фази протистояння в Луганську, Морозов звинуватив Корнета в тому, що той «на підставі своїх особистих амбіцій, якихось бажань озброїв співробітників внутрішніх справ, перекрив вулиці, оголосив бойову тривогу. Протягом майже тижня співробітники внутрішніх справ виконували особисту примха міністра. Вони не виконували свої прямі обов’язки, а займалися охороною міністерства внутрішніх справ і особисто міністра внутрішніх справ». І вимагав від Корнета виконання «законного рішення суду», що мало на увазі відставку «міністра». Цікаво, що ця заява Морозова вже видалена з сайту «ДТРК».

У відповідь у Мережу була вкинута інформація про участь Морозова у згвалтуваннях та грабежі у Брянці, і, що найстрашніше, звинувачення в роботі на Україну, оскільки він є племінником першого міністра оборони України Костянтина Морозова, (у зв’язку з чим змінив прізвище Морозова на Іванов).

Другим кандидатом на «люстрацію», може стати Володимир Санкін. Це він озвучив звинувачення на адресу міністра внутрішніх справ ЛНР» Ігоря Корнета у захопленні чужого будинку в Луганську. І саме з цієї заяви і почалася активна фаза протистояння між Плотницьким і Корнетом, що ознаменувалася «виселенням» Корнета з віджатого будинку і закінчилася вже «виселенням» Плотницького з «ЛНР».

Можна так само виділити цілу групу «підтримки» Плотницького під час його війни з Корнетом. Над ними також вже висить «дамоклів меч». Умовно опальних можна поділити на 2 групи: «глави адміністрацій» і «депутати».

Першу групу очікувано чекають серйозні «чистки», тому що Пасічнику необхідно сформувати свою команду в регіонах. У першу чергу це торкнеться Романа Корентника — в. о. голови Лутугинської районної адміністрації, Наталії Пяткової — «глави адміністрації» Алчевська, Віталія Михайлова — «глави адміністрації» Перевальського району «ЛНР», Геннадія Карцева – «градоначальника» Кіровська, а також Анатолія Андрієнка — «глави» Антрациту та Антрацитівського району. Примітно, що проти Адриенко вже відкрито кримінальну справу і ведеться слідство. Інші ж встигли підтримати нового «голову» і отримали відстрочку.

Від депутатської групи першими можуть «бути списаними» непотоплюваний Олег Акімов — голова профспілок «ЛНР», Юрій Юров — головний редактор газети «21 век», Микола Запорожцев — голова виконкому «ОД Світ Луганщини» та Олег Коваль «депутат ЛНР». Зазначу, що перші двоє вже встигли запевнити у своїй лояльності Пасічника. Запорожцев має міцні позиції і великі «старі заслуги», а ось Олег Коваль цілком може стати «цапом-відбувайлом».

Як би там не було, але без чисток «авгієвих стаєнь» Плотницьокго в «ЛНР» не обійдеться. А методи роботи Пасічника, під час перебування глави «МГБ» всім добре відомі.

 

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий