влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Партія Віталія Кличка потрапила до шахрайської схеми з SMS-голосуванням

Німецькі партнери лідера партії «УДАР» Віталія Кличка розробили новий проект з визначення єдиного кандидата від опозиції на президентських виборах в Україні шляхом SMS-голосування. Керівництво «УДАРу» планує невідкладно застосувати на практиці німецьке ноу-хау, оскільки відповідного характеру опитування особливо популярні серед молоді, якій імпонує політик Кличко, а це надасть змогу продемонструвати громадськості його перевагу над іншими кандидатами та підняти рейтинг партії.

Але, головною привабливістю цього проекту є те, що гроші, отримані від SMS-голосування (вартість одного повідомлення складатиме не менше 5 грн.) повністю будуть витрачені на діяльність «ударівських» виборчих штабів. Фактично, Віталій Кличко планує у такий спосіб підняти свій рейтинг та за рахунок виборців розрахуватись із помічниками на президентських виборах. Блискуча комбінація: «на шаріка» в’їхати на Банкову.

Відчувається німецький підхід до справи, адже боярство Кличка ніколи б до такого не додумалося, оскільки звикли оббирати народ традиційними методами –  наскоком банально грабувати

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий