влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Луганська «Наша Україна» висуватиме кандидатів за принципами ЧЕСНО

Продовжуючи діалог з політичними партіями,13 червня луганські активісти ЧЕСНО підписали угоду про співпрацю з обласним осередком «Нашої України».

«Наша Україна» і Віктор Ющенко будуть максимально уважні при доборі кандидатів, аби уникнути попадання в наші ряди тушок і зрадників, тому ми беремо ці принципи за основу при формуванні списку та висуванні кандидатів-мажоритарників у Луганській області», — прокоментував підписання угоди Голова Луганської обласної організації партії «Наша Україна» Роман Алексеєнко.

У свою чергу Всеволод Філімоненко, який преставляє рух ЧЕСНО на Луганщині, сподівається, що «після того, як «Наша Україна» взяла на себе зобов’язання перед ЧЕСНО, у помаранчевої команди дійсно вийде сформувати списки з добропорядних кандидатів і у чесних політиків та громадських діячів з’явиться шанс поборотися за мандат на мажоритарних округах області».

Нагадаємо, раніше аналогічний Меморандум з рухом ЧЕСНО підписали обласні організації Комуністичної партії України та партії ВО «Свобода».

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий