влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Всеукраїнська премія «Обличчя України» розпочинає набір номінантів

Всеукраїнська премія «Обличчя України» в рамках проекту Celebrity Awards 2023 розпочинає набір номінантів. Цього року зірки зберуться у Національній філармонії України за адресою м.Київ, Володимирський Узвіз, 2, що славиться своєю історією, архітектурою та великим концертним залом, який приймає гостей ще з 1882 року. Святкування відбудеться 19 листопада 2023 р. о 18:00.

Премії отримають видатні особистості 2023 року, які досягли успіху у сфері бізнесу, мистецтві, fashion індустрії та постійно допомагали українським військовим для досягнення миру. Подарунки від партнерів, зіркові знайомства, фотозони та дійсно успішні люди України зберуться в одному місці, щоб провести вечір разом. На заході будуть присутні ЗМІ, відомі блогери, фотокореспонденти та представники глянцевих українських і міжнародних видань.
До складу поважного жюрі проекту цього року ми включили особистостей, які дійсно знають, що таке особистісний ріст та бренд, бо їх зустрічатиме вся країна.
Кожен номінант матиме можливість не тільки поспілкуватись з зірковими тренерами та експертами, а і стати частиною великого дійства, яке відбудеться у самому сердці столиці. Захід широко підтримується у дипломатичному колі, тому представники інших держав будуть присутні на урочистій церемонії, а деякі з них вручать нагороди та подарунки номінантам особисто на сцені перед глядачами.
Родзинкою свята стане виступ відомих ураїнських артистів та шоу-програма, яка не залишить жодну людину без заряду позитивних емоцій на цілий рік.
Celebrity Awards — це справжня подія, яка залишиться в історії України, адже цей проект створений, щоб показати талант, красу, успіх та досягнення українців, заявити про них усьому світу та відзначити тих, хто плідно працював впродовж року і став гордістю країни.
Ми запалюємо зірки, і у 2023 р. чекаємо Вас на урочистій церемонії (Balck Tie) для того, щоб допомогти нашій державі і насолодитись атмосферою свята! Разом ідемо до Перемоги!!

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий