влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

«Ключ до розуміння українського ІТ»: стрічка «Перший код» вийде у кіно 16 листопада

Художньо-документальний фільм «Перший код» про історію українського IT та боротьбу кібер-воїнів у війні з росією вийде в широкий український прокат з 16 листопада – представлено трейлер і постер стрічки.

Про це повідомляють творці картини на сторінці фільму в Facebook. «Перший код» — історія-подорож у часі: вона розпочинається ще з 50-х років — від створення українськими інженерами першого комп’ютера — й триває до сьогодення, коли ІТ-сектор став не лише потужною індустрією, а й важливим фронтом у війні з росією.

Кінострічка розповідає про реальну боротьбу з ворогом IT-спеціалістів, які об’єдналися у 300-тисячне віртуальне військо, та звичайних людей, що змогли протистояти ворогу за допомогою смартфонів.

“Кожен глядач почує історії про створення кібер-військ з уст найвпливовіших людей світу. Зокрема від міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова — про те, яку роль зіграв кожен українець у кібер-війні. Фільм також розповідає історію української IT-індустрії в цілому — від зародження до цілісної структури кібервійськ”, — зазначають автори стрічки.

Трейлер художньо-документального фільму «Перший код» — https://www.youtube.com/watch?v=uZ0xRNe_JG4

За словами продюсера фільму Владислава Савченко та режисера Артура Лермана, “Перший код” зроблений на рівні Голлівуду, в форматі документальної драми. Фільм створений на основі інформації з публічних джерел, розмов із фаундерами IT-компаній. Розповіді з перших вуст про те, як зароджувалася українська IT-сфера. Відтворення подій, що передає емоцію від часів 90-х і до сьогодні.

У зйомках стрічки взяли участь представники компаній EPAM Ukraine, 3DLOOK, ELEKS, Looksery, Techiia holding, Sigma Software Group, SoftServe, НІКС, Uklon, Infopulse Ukraine, а також представники Інституту кібернетики імені В. М. Глушкова НАН України та Міністерства цифрової трансформації.

Художньо-документальний фільм «Перший код» зібрав багато позитивних відгуків та рецензій під час закритих показів у Варшаві, Лондоні, Берліні, Барселоні, Лісабоні, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Сан-Франциско. Бюджет кінокартини склав понад $ 500 тис.

Стрічку створено за ініціативи команди асоціації EASE. Дистрибʼютор фільму в Україні — B&H Film Distribution. В широкий український прокат «Перший код» вийде 16 листопада 2023 року.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий