влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

DZIDZIOFILM презентує тизер комедії-квесту «ДЕ ГРОШІ»

Таємні двері, містичні написи, палаючі купюри, постріли та падаюча стеля. У мережі з’явився тизер до фільму «ДЕ ГРОШІ», режисером-постановником якого є Михайло Хома (DZIDZIO).

Комедія-квест «ДЕ ГРОШІ» (teaser): https://youtu.be/U66y8-9MaNk

За сюжетом піаніст-авантюрист Міша, щоб знайти гроші на визволення друга з-під арешту, влаштовується працювати до старої власниці таємничого будинку-квесту. Але він не знає, що питання «Де гроші?» цікавить не тільки його. Всі в цьому будинку шукають гроші.

Головні ролі комедії-квесту виконують Ада РоговцеваМихайло Хома (DZIDZIO)Сергій Либа та Анна Буткевич.

Історію відзняли за 23 дні в Києві та у Львові. Екстер’єром обрали один з найгарніших маєтків у Лісниках, оригінальний бутик української дизайнерки Юлії Магдич, заміський ресторан «Equides club», а також одна зі сцен відзнята на легендарному Личаківському цвинтарі у Львові.

Крім того, спеціально для стрічки в одному з павільйонів площею 1 650 кв. м  на кіностудії імені Довженка побудували інтер’єрні декорації імпровізованого будинку на кілька кімнат, зокрема тут і були знамениті кімнати-квест, де головні герої шукають гроші. Серед декорацій будинку є як колекційні антикварні меблі, так і модерний реквізит, і зефірки — чудернацька “фішка” команди художників-постановників.

Продюсери DZIDZIOFILM та дистриб’ютори B&H Film Distribution Company обрали традиційний для DZIDZIO та команди осінній кінопрокатний сезон та визначили дату прем’єри у кіно — 21 жовтня 2021 року.

Нагадаємо, що фільм «ДЕ ГРОШІ» є одним з переможців 14-го конкурсу кінопроєктів та отримав фінансову підтримку Державного агентства з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України.

Генеральний медіа-партнер телеканал “Україна”.

ДОВІДКА ФІЛЬМУ:

Назва: «ДЕ ГРОШІ»

Прем’єра 21.10.2021

Виробництво: DZIDZIOFILM (за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України)

Режисер-постановник: Михайло Хома (DZIDZIO)

Продюсери: Анатолій Безух, Діана Юраш

Режисерська співпраця: Тарас Дронь

Сценаристи: Сергій Алімов, Тарас Дронь, Сергій Либа, Павло Остріков, Кирило Тимченко, Михайло Хома та Діана Юраш

Оператор-постановник: Юрій Король

Художник-постановник: Максим Німенко

Креативний продюсер: Сергій Либа

Художник костюмів: Олена Гресь

Художник по гриму: Алла Лєонова

Композитор: Роман Дудчик

Ролі виконують: Ада Роговцева, Михайло Хома, Сергій Либа, Анна Буткевич, Ахтем Сеітаблаєв, Віктор Андрієнко, Володимир Остапчук, Олексій Тритенко, Юрій Горбунов, Володимир Задніпровський, Євген Сморигін, Сталіна Лагошняк, Любов Тимошевська, Наталя Холоденко, Діма Варварук, Сергій Бачик, Василь Ващук, Назарій Гук та інші.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.
A continuacion, se puede ajustar http://emilienko.com/ en funcion de su respuesta a las respuestas individuales. El maximo es de 69 mg en cualquier etapa irritantes sexualmente estimulantes.

Оставить комментарий