влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Mеморандум про співпрацю між Товариством Червоного Хреста України та ТОВ «Докрадар»

25 січня Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) та ТОВ «Докрадар» підписали меморандум про співпрацю.

Згідно з документом, передбачаються спільні дії при реагуванні на надзвичайні ситуації і наданні домедичної та екстреної медичної допомоги постраждалим особам, використовуючи інформаційні технології та IT-програми, зокрема програмних продуктів ТМ «DocRadar».

 Спікерамu події булu:

- Микола Поліщук, в.о. президента Товариства Червоного Хреста України, ексміністр охорони здоров’я України (2005р);

- Олег Мусій, медичний директор ТОВ «Докрадар», ексміністр охорони здоров’я України (2014 р);

- Всеволод Конотоп, директор ТОВ «Докрадар».

  

Співпраця відбуватиметься за такими напрямами:

- інформування населення щодо можливостей виклику медичних фахівців та служб екстреної допомоги;

- розробка механізмів реагування на надзвичайні ситуації;

- залучення Загонів швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України у наданні першої допомоги постраждалим під час кризових подій.

 

При будь-якій надзвичайній ситуації дуже важливе своєчасне прибуття спеціаліста з першої допомоги чи першої медичної допомоги до місця події, оскільки це може врятувати життя людини. І завдяки використанню новітніх технологій, знайти спеціаліста який може вчасно надати допомогу стане простіше і швидше. Тому Товариство Червоного Хреста України, як провідний лідер навчання населення навичкам надання першої допомоги і ТОВ «Докрадар», засновник мобільного додатку з реагування на надзвичайні ситуації «DocRadar», розпочинають плідну співпрацю.

 

«Загони швидкого реагування Червоного Хреста України завжди в епіцентрі: як під час нещасного випадку так і масштабних стихійних лих. Вони проходять спеціальну підготовку, аби правильно і своєчасно надавати першу допомогу постраждалим. Ми раді, що наша організація може поділитися досвідом у реагуванні на надзвичайні ситуації та долучитися до проєкту «DocRadar», аби разом турбуватися про безпеку і здоров’я людей», – зазначив Микола Поліщук, в.о. президента  Національного комітету Товариства Червоного Хреста України.

 

«Інноваційний, сучасний, український ІТ-продукт DocRadar, був створений і спрямований на допомогу людям.  Ми розуміємо, що в критичних ситуаціях навіть хвилини є вирішальними для порятунку життя людини. Наявність у мобільному додатку безкоштовного сервісу «Екстрений виклик» з геолокацією постраждалого дає змогу рятувальникам оперативно відреагувати і якнайшвидше надати допомогу. Саме така соціальна функція й утворила наше головне гасло: DocRadar  — Допомагає жити!  І в цій роботі DocRadar-у на благо звичайних людей, ми бачимо Товариство Червоного Хреста України своїм надійним партнером», — зазначив Олег Мусій, медичний директор ТОВ DocRadar.

 

Інформаційний відділ ТЧХУ:

Контактна особа: Леся Олійник

тел.: (044) 234-65-98+38 063 993 5710

e-mail: info@redcross.org.ua

сайт: https://redcross.org.ua/

facebook.com/RedCrossUkraine

________________________________________________________________________________________________________

Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) – наийбільша гуманітарна організація в Україні, що вже 102 роки спрямовує своє зусилля на захист життя, здоров’я та гідності людей. ТЧХУ є одним із 192 національних товариств Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. В Червоному Хресті Украіїни налічується 24 обласних та 283 районних організацій, в яких понад 5700 членів товариства та  близько 3000 волонтерів.

«DocRadar» –  мобільний додаток, який дозволяє безкоштовно, через сервіс «Екстрений виклик», оперативно знайти найближчого до місця події спеціаліста для отримання постраждалим першої допомоги. Лікарі, працівники ДСНС, патрульної поліції та громадські організації, складовою діяльності яких є перша допомога, можуть використовувати додаток для спеціалістів, як джерело інформації про випадки, які потребують екстреного реагування.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий