влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Гала-прем’єра дорослої комедії «Гола правда» у кінотеатрі «Сінема сіті»

У столичному кінотеатрі Сінема сіті відбулась гучна прем’єра відвертої української комедії «Гола правда». В українському прокаті  фільм стартує напередодні Дня Святого Валентина, 13 лютого.

Першими стрічку переглянули виконавці головних ролей та зіркові гості: Слава Камінська, Дмитро Ступка, Ксенія Мішина, Андрій Джеджула, Богдан Юсипчук, Поліна Василина, Ольга Арутюнян, Євген Ламах, Монро, Остап Ступка, брати Борисенки, Laud, Мирослава Ульяніна, Соломія Вітвіцька, Дядя Жора, Ігор Посипайко та інші.

«Моя мрія – щоб глядач у залі не нудився, не відволікався. Хочу, щоб мій фільм захоплював увагу глядача», — сказав, представляючи фільм, режисер Олександр Бєляк.

За сюжетом фільму, восьмеро друзів приїжджають до Одеси на відкриття нового розважального клубу свого приятеля Андрія (Дмитро Ступка). У закладі багато кімнат, де можна пограти хоч у «мафію», хоч у «крокодила». Однак головна фішка клубу – «Детекторрум» із унікальним та надточним детектором брехні. Друзі вирішують дізнатися найбільш інтимні таємниці одне одного. Однак вони навіть не уявляють, наскільки небезпечною може виявитися ця гра.

Андрій Джеджула, який виконав одну з головних ролей, поділився враженнями віз зйомки: «Фільм було знято у дуже стислі терміни – буквально за 12 днів. Здається, ми переозвучували його довше, ніж знімали. Але було неймовірно весело».

Комедія «Гола правда» стартує в українському прокаті 13 лютого, напередодні Дня Святого Валентина https://youtu.be/cwWloWVKsvg.

 

Опубликовать в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Яндекс
Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий