влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

У кінотеатрі Multiplex пройшла українська прем’єра пригодницької комедії «Покемон детектив Пікачу»

В столичному кінотеатрі Multiplex (Lavina Mall) відбувся допрем’єрний показ фільму «Покемон детектив Пікачу». Першими пригодницьку комедію подивились зіркові гості та прихильники покемонів: Володимир і Олександр Борисенки, Едуард «Діля» Приступа, Ірен Готьє, Микола Матросов, Тадеуш Муратов, гурт Cocos. Був присутній і співак та блогер Руслан Кузнєцов, який подарував свій голос одному з героїв фільму в українському дубляжі.

Події стрічки «Покемон детектив Пікачу», яка стартує у прокаті 9 травня, відбуваються у місті Райм-сіті, у якому мирно співіснують люди та покемони. Фільм розпочинається із загадкового зникнення приватного детектива Гаррі Ґудмана. Після цього його 21-річному синові Тіму належить з’ясувати, що сталось з батьком. У цьому допоможе покемон детектив Пікачу, милий та мудрий дотепник, який часом є загадкою навіть для себе самого.

Тім та Пікачу разом вирушають у неймовірну пригоду. Вони шукають ключ до розгадки у Райм-сіті. Тім та Пікачу знайомляться з різними покемонами та дізнаються шокуючу правду, здатну покласти край мирному співіснуванню та поставити під загрозу весь світ покемонів.

Партнерами допрем’єрного показу виступили радіостанція NRJ та AIR Network.

Опубликовать в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Яндекс
Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий