влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

РАЙДУЖНА ПАПУГА з команди Тимошенко

Активіст ініціативи Ю. Тимошенко “Центр захисту киян”,  Михайло Ковальчук хизується фото з фешенебельного іспанського  курорту Плая-де-лас-Америкас.

Про це у себе на сторінці написала волонтер Зоряна Олексів

“В той час, коли справжні патріоти воюють на фронті, волонтери збирають гроші  для армії, ця райдужна папуга, корчачи з себе активіста-патріота, вже вдруге з травня відпочиває на Канарах. Та ще й хизується цим. Кошти звідкіля? А все тому, що насправді він на службі у сепаратистів.

“Роздав пасочки на фронт, зробив фото і — Канари. Все, що треба знати про ЦЗК та його активістів-захисників.” – обурюється  патріотка

Нагадаємо,  що керівником “Центру захисту киян” є  Віталій Нестор. Після анексії українського півострову він з легкістю перереєстрував свою фірму за окупаційним законодавством в Криму. Також Віталій Нестор є родичом Сергія Коровченка. Під час анексії Криму саме Коровченко був начальником Головного управління юстиції АР Крим. Підозрюється прокуратурою та СБУ в державній зраді, є фігурантом «плівок Сергія Глазьєва» — радника Володимира Путіна, який був одним з кураторів анексії Криму. На цих плівках Глазьєв лобіював кандидатуру Коровченка як ставленика Віктора Медведчука на посаду міністра в окупаційному уряді.

Коровченко

“На сьогоднішній день в Сергія Коровченка функція “смотрящего” в партії “Батьківщина” від одного зі спонсорів”, — вважає політолог Тарас Чорновіл.

Опубликовать в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Яндекс
Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий