влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

РДА Хмельницької області, стали економити на заробітних платах

Районі адміністрації Хмельницької області, стали економити на заробітних платах своїм працівникам. Так, Ярмолинецької та Новоушицької  РДА заощадили  53800 грн, на двох. Такий висновок, ми можемо зробити з відповідей уповноважених осіб ціх РДА, на запит журналіста «molod-news.com.ua»

Чисельність працівників апарату Ярмолинецької районної державної адміністрації, складає 22 особи. Витрати на заробітну плату працівникам апарату райдержадміністрації, у 2014 році склали 907500 гривень, у 2015 році — 872300 гривень. То б то, за рік, Ярмоленецька РДА зекономила для державного бюджету 35 200 гривень. Про це повідомив Заступник голови адміністрації В.Байталюк.

Трохи скоротили витрати і в Нової Ушиці. Голова Новоушицької районної державної адміністрації Ю.Танасійчук повідомив, що фонд оплати праці працівників апарату Новоушицької райдержадміністрації у 2014 році становив 960400 грн., у 2015 – 941800 грн. За рік, на утриманні апарату було зекономлено 18 600 гривень. При цьому  чисельність працівників Новоушицької районної державної адміністрації станом на 18 лютого 2016 року становить 28 чоловік.

molod-news.com.ua чекає на відповідь у скільки обійшлося утримання апарату кожної із районних

адміністрацій області Хмельницької області.

Іван Жеведь

Опубликовать в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Яндекс
Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий