влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Програма мікрогрантів у сфері публічного управління та верховенства права. Оголошення про конкурс

Європейське партнерство заради демократії (EPD) та Громадянська мережа ОПОРА в рамках проекту «Сприяння громадському контролю за реформами в Україні в рамках Європейської політики сусідства» запрошуютьукраїнські громадські організації до участі в конкурсі мікрогрантів.

Програма мікрогрантів спрямована на підтримку громадських організацій, які працюють у сферах публічного управління та верховенства права, а також діяльність яких сприяє європейській інтеграції України. Планується підтримати проектні пропозиції, спрямовані на підвищення спроможності українських ГО залучати громадськість до обговорення євроінтеграційних процесів в країні, в тому числі — взятих Україною зобов’язань в рамках Порядку денного Асоціації. Під час розробки проектних пропозицій, аплікати можуть використовувати результати громадського моніторингу секції «Політичний діалог» ПДА, який здійснювали незалежні експерти.

Проект повинен змістово відповідати одному з тематичних напрямів:

 1. дотримання права на свободу мирних зібрань;
 2. захист меншин від дискримінації та утисків (відповідно до європейських і міжнародних стандартів);
 3. підвищення обізнаності щодо забезпечення основних прав та свобод людини, в т.ч. серед суддів, прокурорів та інших правоохоронних органів;
 4. реформування судоустрою та судової системи для посилення незалежності, неупередженості та професіоналізму судової гілки влади і судів;
 5. забезпечення ефективності виборчої системи та середовища з метою проведення наступних виборів відповідно до міжнародних стандартів;
 6. захист прав журналістів, в т.ч. створення умов, необхідних для вільної роботи журналістів та їх захисту від погроз або фактичного насильства;
 7. просування процесу всеохоплюючої конституційної реформи (згідно з відповідними рекомендаціями Венеціанської Комісії).

Проекти можуть охоплювати проведення окремих заходів (круглі столи, презентації, обговорення), а також моніторингову та дослідницьку діяльність. Перевага буде надаватися проектам партнерських ГО. Усі ініціативи повинні бути новими та не дублювати діяльність, яка уже впроваджувалася.

Тривалість проектів: макс. 3 місяці (1 січня – 31 березня 2013 року).

Розмір фінансування: макс. 3.000 євро (проект може повністю підтримуватися за рахунок мікрогранту або дофінансовувати вже існуючу ініціативу).

Проектна заявка складається з таких документів:

 1. Аплікаційна форма (додаток А), англійською або українською мовами (чи обома);
 2. Бюджет проекту (додаток Б);
 3. Сканована копія довідки про реєстрацію організації-апліканта;
 4. Скановані копії довідок про реєстрацію партнерів, залучених до проекту

Останній термін подачі заявок: 10 грудня 2012 року, 18:00 за українським часом.

Процедура подання заявок:

Аплікаційну форму разом з усіма додатками потрібно надіслати електронним листом на скриньку grants@opora.org.ua. На наступний день після отримання електронного листа аплікатам буде надіслано лист-підтвердження. Неповні заявки або листи, отримані після зазначеного часу, розглядатися не будуть. Результати конкурсу будуть оголошені 17 грудня 2012 року на веб-сторінці www.eu-ukraine.org та www.oporaua.org.

zip Аплікаційна форма (MGP_ukr)

zip Application form (MGP_eng)

Опубликовать в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Яндекс
Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий