влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

«ЧЕСНО про вибори» з професором Аліною Мунджіу-Піппіді: Як протидіяти політичній корупції на пострадянському просторі

29 листопада з 14:00 до 15:30 відбудеться чергова зустріч медіа-клубу «ЧЕСНО про вибори» за участі відомої активістки, експерта у боротьбі з політичною корупцією — професора Аліни Мунджіу-Піппіді.

У 2004 році пані Мунджіу-Піппіді ініціювала кампанію «Коаліція за чистий парламент» у Румунії, що активізувала антикорупційні рухи у різних країнах світу та надихнула учасників руху ЧЕСНО на проведення кампанії «Фільтруй Раду!» в Україні.

На зустрічі з журналістами відома громадська діячка розкаже як боротися з причинами, а не наслідками політичної корупції, який вплив та відповідальність кожного громадянина за політичні процеси в країні та чи можливо розрубити «порочне коло» тотальної корупції в нашій державі.

Бесіду з Аліною вестиме Юрій Макаров.

Онлайн-трансляцію заходу забезпечує партнер медіа-клубів ЧЕСНО — канал BeTV (www.betv.com.ua) та сайт Коррепондент (www.korrespondent.net).

Запрошуємо журналістів до клубної бесіди та просимо повідомити про свою присутність за телефонами: (067) 441-51-30, press@adamant.net - Олена Бондаренко або (067-243-63-55), osushytska@internews.ua - Ольга Сушицька.

Зустріч відбудеться за адресою: вул. О.Гончара, 36 А, 2 поверх, офіс ГО «Центр UA» (мапа).

Довідка про спікера:

Професор Аліна Мунджіу-Піппіді, відома румунська громадська діячка,  голова Академічної спілки Румунії (Romanian Academic Society) та Румунського центру суспільної політики (Romanian Center for Public Policy); викладач демократичних студій у Школі управління Херті в Берліні (Hertie School of Governance).

Пані Мунджіу-Піппіді є членом правління Міжнародного форуму демократичних досліджень (International Forum of Democracy Studies) та Журналу Демократії (Journal of Democracy). У якості експерта консультувала Freedom House, ПРООН та Світовий банк з питань державної розбудови на Балканах та у країнах колишнього Радянського Союзу.

Пані Мунджіу-Піппіді є постійним автором політологічних журналів, де висвітлює теми розширення Європейського Союзу та державної розбудови країн Східної Європи.

www.chesno.org

Опубликовать в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Яндекс
Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий